• Obniżka
Domek z windą dla Lalek „ Rezydencja Malinowa z Windą” - Domki dla lalek I Wózki I Dodatki - zabawki drewniane

Domek z windą dla Lalek „ Rezydencja Malinowa z Windą”

280,00 zł Zniżka 9,00 zł
289,00 zł
Brutto

Drewniany domek dla Lalek z windą, mebelkami i lalkami w komplecie.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów na magazynie


Drewniany domek dla lalek z windą – rezydencja malinowa w prezencie dwie laleczki. W życiu każdej dziewczynki przychodzi taki moment, kiedy zaczyna marzyć o własnym domku dla lalek. U nas na pewno wybierzecie coś odpowiedniego. Mamy śliczne drewniane domki, które wzorowane są na prawdziwych pomieszczeniach, każde zaaranżowane jest w niepowtarzalny i wyjątkowy sposób. W zestawie dołączone są drewniane mebelki, które to dziecko może ustawić gdzie tylko chce, a przemeblowań może być nieskończona ilość. Domki są solidne i duże. Zawierają najdrobniejsze detale tak, aby jak najlepiej odwzorować rzeczywistość.

Rezydencja Malinowa z windą to trzy niezależne poziomy które składają się z 5 osobnych pomieszczeń. Pierwsze i drugie piętro połączone jest windą, co sprawia że zabawa jest niezwykle atrakcyjna. Meble zostały wykonane z największą starannością tak aby nie zawierały ostrych krawędzi i były bezpieczne dla dzieci podczas zabawy. W zestawie dołączone jest 16 mebelków:

  • regał kuchenny z otwieranymi szufladkami,
  • stoliczek kawowy,
  • fotel i wygodna kanapa,
  • toaletka z pufą,
  • toaleta, prysznic i umywalka,
  • piętrowe łóżko z drabinką,
  • zielona roślina w doniczce i lampa.

Do zestawu dołączone dwie piękne lalki, idealnie pasujące pod wymiar domku.

Stabilna trzypoziomowa konstrukcja wykonana w całości z drewna.Przybliżone wymiary domku:60 cm x 30 cm x 90 cm(szerokość x głębokość x wysokość). Wysokość pietra 27 cm, pierwsze i drugie połączone są schodami.Wyprofilowany daszek na poddaszu ułatwia wspaniałą zabawę- wysokość poddasza 32 cm.

Domek jest do samodzielnego montażu ale bez obaw instrukcja jest czytelna, napisana w języku polskim z obrazkami i numeracją elementów. Do montażu potrzebny jest śrubokręt krzyżakowy. Całość powinna zająć ok. 60 minut
TZ0132

Opis

Przedział wiekowy
od 3 lat
Płeć
Dziewczynka