Piec do pizzy z dodatkami - Akcesoria Kuchenne - zabawki drewniane

Piec do pizzy z dodatkami

69,99 zł
Brutto

Świetny pomysł na ciekawą, kreatywną zabawę.

Ilość

    Szukasz ciekawej zabawki do wspólnych zabaw? Nasza propozycja pięknego drewnianego pieca z pizzą i dodatkami sprawdzi się znakomicie. Dziecko będzie mogło samo przyrządzić swoje ulubione danie. Może eksperymentować z dodatkami, pieczarki, salami, cebula a może sałata? Jaką pizze dziś przyrządzimy? To świetna zabawa, do zestawu dołączony jesy specjalny nóż którym będzie można pokroić kulinarne wypieki. To świetny dodatek do kuchni, zachęcająca rodzeństwo lub całą rodzinę do wspólnej wyśmienitej zabawy. Kreatywna zabawa rozwinie zdolności manuale, wyobraźnię, nauczy zasad pieczenia pizzy i da mnóstwo radości z zabawy.

ZESTAW DO PIECZENIA PIZZY: Piec wykonany jest z drewna, posiada otwierane drzwi a w górnej części znajduje się sorter na akcesoria.

W skład zestawu wchodzi 8 drewnianych składników: pieczarki, salami, cebula i sałata. Składniki można układać na wykonanym z drewna cieście, które da się pokroić na 4 kawałki. W zestawie znajduje się również tacka i nóż do krojenia. Zabawka została wykonana z myślą o bezpieczeństwie dzieci, pozbawiona jest niebezpiecznych elementów i ostrych krawędzi.

TZ0240
6 Przedmioty

Opis

Przedział wiekowy
od 3 lat
Płeć
Chłopiec
Dziewczynka
Produkt uniwersalny