Stragan drewniany + 34 dodatki - Akcesoria Kuchenne - zabawki drewniane

Stragan drewniany + 34 dodatki

120,00 zł
Brutto

Sprzedaż, rozmowaz klientem, układanie towaru - tyle atrakcji zapewni nasz drewniany stragan od firmy Ecotoys.

Ilość

   " Na straganie w dzień targowy Takie słyszy się rozmowy: „Może pan się o mnie oprze, Pan tak więdnie, panie koprze”. Tak fantastcznie może rozpocząć się wspaniała przygoda z naszym drewnianym straganem. To niewątpliwie baza do kreatywnej zabawy. Dziecko może wcielić się w rolę sprzedawcy, dzięki temu nabierze pewności siebie, ułatwi sobie kontakt z innymi osobami, może poćwiczyć matematykę! W końcu każdy sprzedawca musi umieć liczyć, a wydawanie reszty sprawia mnóstwo radości ;). Na naszym stanowisku nie może zabraknąć warzyw i owoców, dzięki temu poznają ich nazwy i wygląd. Wszytko musi być ładnie poukładane, porządek to podstawa. Zabawka została wykonana z drewna, z dużą dbałością o detale i bezpieczeństwo dzieci, dzięki temu przyciąga na długie godziny dobrej zabawy.

W komplecie aż 34 dodatkowych akcesoriów! Stragan posiada ladę oraz półki na warzywa i owoce, na górze znajduje kolorowa girlanda wykona z materiału.

W zestawie znajdują się trzy specjalne kartonowe pojemniki, szyld, drewniana waga i 12 produktów doskonale imitujących prawdziwe warzywa.

Dodatkowo, zestaw zawiera banknoty oraz kartonowe opakowania soków, wszystko jak w prawdziwym sklepie.

Wymiar: 50 x 45 x 20,5 cm. ( wysyłka tylko kurierem - paczka jest za duża do wysyłki Paczkomatem )

TZ0247
6 Przedmioty

Opis

Przedział wiekowy
od 3 lat
Płeć
Chłopiec
Dziewczynka
Produkt uniwersalny