Dostawa i zwroty:

DOSTAWA

Towar jest wysyłany najpóźniej dnia następnego od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie, do tego czasu należy doliczyć czas transportu przewoźnika.

Jeżeli wpłata zostanie zaksięgowana do godziny 11, istnieje bardzo duża szansa, że przesyłka kurierska będzie u Państwa dnia następnego. W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny.

ZWROTY

Zgodnie z ustawą z 30 maja 2014r. (Dz. U. 2014 poz. 827 z późn. zm.) 

  * Kupujący konsument ma prawo w terminie 14 dni odstąpić od umowy kupna-sprzedaży bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, składając stosowne oświadczenie. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Klient powinien wysłać drogą elektroniczną na adres: sklep@tammi-zabawki.pl lub drogą listowną na adres: Tammi zabawki Anna Orzeł ul. Abp. Stablewskiego 2/4 , 67-400 Wschowa

  * Towar do zwrotu przyjmujemy wyłącznie z dowodem zakupu oraz odstąpieniem od umowy wysłanym wcześniej (tj. przed wysyłką towaru) drogą elektroniczną lub listowną w formie oświadczenia pisemnego.

 * Zwrot, o którym mowa powyżej, dopuszczalny jest tylko w przypadku towaru w stanie nie zmienionym. Zwrot powinien być dokonany w oryginalnym opakowaniu, jeżeli towar występował w opakowaniu. Towar powinien być należycie zabezpieczony.  Jeżeli towar uszkodzi się podczas transportu reklamacja/zwrot nie zostanie uwzględniona i towar nie zostanie przyjęty przez firmę Tammi zabawki Anna Orzeł.

  * Sprzedawca, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania od Klienta zwracanego towaru, zwróci konsumentowi równowartość zakupionego towaru. Konsument ma obowiązek zwrócić rzecz Sprzedającemu niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem.  

 *Konsument ponosi koszty pierwszej wysyłki oraz koszty odesłania zakupionego towaru.

 

Koszty dostawy na terenie Polski:

1. Kurier DPD :

15,99 zł – przedpłata

20,99 zł – pobranie

Czas realizacji: 1-2 dni roboczych (nie odpowiadamy za wydłużenie się czasu dostawy z winy przewoźnika- są to sytuacje losowe np. trudne warunki atmosferyczne, wypadek, awaria samochodu firmy kurierskiej-czas dostawy może wydłużyć się o kolejny dzień roboczy)

2. Poczta Polska Kurier 48h

-13,90 zł- przedpłata

-18,00zł –pobranie

Czas realizacji: w ciągu 48h (nie odpowiadamy za wydłużenie się czasu dostawy z winy przewoźnika- są to sytuacje losowe np. trudne warunki atmosferyczne, wypadek, awaria samochodu firmy kurierskiej-czas dostawy może wydłużyć się o kolejny dzień roboczy)

3. InPost Paczkomaty :

-10,99 zł- przedpłata

Pobranie- brak

Czas realizacji: 2-3 dni roboczych (nie odpowiadamy za wydłużenie się czasu dostawy z winy przewoźnika- są to sytuacje losowe np. trudne warunki atmosferyczne, wypadek, awaria samochodu firmy -czas dostawy może wydłużyć się o kolejny dzień roboczy)

4. Odbiór osobisty we Wschowie – 0 zł

Sklep nie jest sklepem stacjonarnym, w celu odbioru przesyłki prosimy o kontakt telefoniczny (najszybsza forma kontaktu, może być sms) lub mailowy: sklep@tammi-zabawki.pl Przy zakupach za 399 zł wysyłka jest darmowa.

Prosimy o sprawdzanie przy kurierze czy towar nie uległ uszkodzeniu podczas transportu.